Лека Вэсэлка (АккомпаниаторША) (leka_veselka) wrote,
Лека Вэсэлка (АккомпаниаторША)
leka_veselka

Пораненим потрібна фінансова допомога

Оригинал взят у forko в Хроніки львівського госпіталя.
Мені б дуже хотілось написати тут, що в нас все гаразд і всі усім забезпечені, адже саме це говорять більшість чиновників і управлінців від оборони і медицини, коли люди звертаються, щоб допомогти пораненим. Але це не так.
За останні два дні було зібрано 36215,38 грн - цього вистарчило, щоб закрити попередній борг за медикаменти і закрити проблему з антибіотиком Коломіцин для найважчих хлопців на вихідні. Зараз у нас семеро поранених, котрим щодня треба його приймати, а одже потрібен 21 флакон, а це 3400 в день. До вівторка хлопці забезпечені. Далі поки ні.
Також важка ситуація зі спецхарчуванням Олікліномель. Кожному важкопораненому в реанімації щодня потрібен один пакет цього харчування. Зараз таких хлопців 8-ро, а одже 5000 грн.в день і інших варіантів нема.

З хорошого, ми закупили трохи обезболюючого і хоч з цим пробелема на наступний тиждень закрита, але в нас 21 новий пацієнт, і які потреби будуть на понеділок - складно сказати.
Мені дуже не хочеться мордувати вас своєю математикою, але ці цифри мені вже ночами сняться - 5 тис на одне, 3 тис на інше, там 500 грн, тут 2400 і т.д. І на жаль, кінця краю я цьому поки не бачу. Але за цими цифрами ховаються живі люди - Богдан, Василь, Ігор і інші хлопці. І коли я дивлюся, як вони лежать там в лікарні в бинтах, в крапельницях і дротиках, обкладені купою аппаратів, - я точно знаю, що в тому, що вони змогли пережити цей день, є ваша заслуга, заслуга кожного, хто прочитав, хто поділився постом, хто переказав гроші. І хлопці про це теж знають

Дуже потрібна допомога

Приватбанк: особиста карта 5168742061987834
Приватбанк: рахунок фонду 26000060442841 (якщо ви власник карти цього банку, можно просто позвонити на номер 3700 і переказати гроші миттєво)
Кредобанк: рахунок фонду 2600001336292
Призначення платежу "добровільна допомога госпіталю"

Буду вдячна за перепост.
Наталя Ліпська


Tags: Блогстрим, Человек человеку, Я живу в Украине
Subscribe

 • ЖЖ вечен!

  За что я люблю ЖЖ-ку, так это за её стойкость! Все новомодные сервисы глюкнуло, а livejournal – трын-трава. Фрэнк пасётся, как ни в чём ни…

 • Яблочное гадание

  Другие тесты и гадания от Шувани

 • Итоги 2020 года

  А каким был 2020-ый год для вашего блога?! Получите вашу карточку с итогами года здесь!

promo leka_veselka february 27, 2013 10:00 18
Buy for 20 tokens
Старая сказка на новый лад – Свет мой, зеркальце, скажи, Да всю правду расскажи: Я ли в царстве всех милее, Всех прекрасней и белее? – Ты, конечно, спору нет, никакой царевны нет. Да и не было её, ты – как малое дитё! То твоё воображенье принесло тебе решенье, как…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments